Informace o nás

Za kvalitu a originalitou se na Naďu obrací několik známých osobností. Naďa obléká MISS České republiky Radku Rosickou, zpěvačku Kamilu Nývltovou, operní pěvkyni Andreu Kalivodovou, zpěvačku šansonů Barboru Grafnetrovou a také Moderátorku Petru Eliáš Volákovou, nebo moderátorku TV Prima Pavlínu Wolfovou.

Naďa Moravcová

V roce 2007 vyhrála Naďa Moravcová 1. místo v soutěži Svatební Šaty roku s modelkou Vlaďkou Erbovou.

Naďa Moravcová se módě věnuje od svých 18 let kdy začala pracovat sama na sobě. Nejvíce si zakládá na kvalitě šití. Dva roky tvrdé práce a odříkání jí dostali na vrchol módy. Dnes již ví, že se to vyplatilo. Naďa obléká své zákaznice do kostýmů, sukní, kalhot a šatů pro byznys, ale nejraději navrhuje společenské šaty.

Jaký sortiment nejraději vyrábíme?

Naše módní řada je synonymem pro eleganci, pohodlí a nekompromisní styl. Srdcem naší kolekce jsou šaty – od lehkých letních maxi šatů až po sofistikované večerní modely. Ale nezůstáváme jen u šatů. S láskou a pečlivostí navrhujeme a vyrábíme široký sortiment oblečení pro každou příležitost.

Jedinečné svatební šaty

Jarní kolekce společených šatů

Maturitní a plesové šaty

Elegantní plavky s volánem

Letní stylové modely

Volnočasové kolekce

Jedinečné materiály

Na společenských šatech se dá více vyhrát s materiálem, udělat model krásně rozevlátým, jiné šaty tvoří z luxusních krajek, saténu a šifonů. Pro materiály si jezdí po celém světě, Paříž, Miláno, Mnichov a jiné další.

PařížMilánoMnichov

Aktivity pro veřejnost

Své modely Naďa předvádí na svých módních přehlídkách v Krušnohorském divadle v Teplicích kde je vždy vyprodáno a díky své práci má možnost pomáhat i hendikepovaným dětem nebo dětem z teplického Klokánku a nyní také napomáhá nadaci pramen pomoci.

Pravidelně také probíhají modní přehlídky pro veřejnost v prostorách Restaurace Garden Monopol Teplice.

Přejít nahoru