Charitativní módní přehlídka pro Majdalenku

Vážení hosté, Srdcem a vášní pro dobročinnost jsme spojili síly a s radostí Vás zveme na nezapomenutelnou událost – Charitativní módní přehlídku pro Majdalenku. Tato jedinečná akce se koná ve prospěch Majdalenky, malé dívky, která čelí vážnému onemocnění. Chtěli bychom společně vytvořit vlnu lásky a podpory, která jí a její rodině pomůže v obtížné chvíli.

Program večera zahrnuje nejen módní přehlídku plnou elegancí a šarmu, ale také inspirativní příběhy od lidí, kteří Majdalenku podporují. Můžete se těšit na poutavé vystoupení a příjemné chvíle strávené ve společnosti lidí, kteří mají srdce na správném místě. Vstupné z této události půjde výhradně na podporu Majdalenky a na financování její léčby a dalších potřeb. Rovněž budou k dispozici dobročinné aukce, kde si budete moci odnést nejen krásné vzpomínky, ale i skvostné předměty darované naší štědrou komunitou.

Máme tu čest přivítat i několik známých tváří a designérů, kteří se rozhodli přidat se k této charitativní akci a přispět svým uměním a tvořivostí. Přijďte se nechat unést atmosférou lásky, módy a solidarity. Vaše přítomnost a podpora mají nevyčíslitelnou hodnotu pro Majdalenku a pro všechny, kteří se snaží přispět k jejímu uzdravení. Věříme, že společně dokážeme udělat rozdíl a pomoci těm, kteří to potřebují. Děkujeme Vám za Vaši laskavost a přítomnost.

Přejít nahoru